Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verkiezingen voor de Waterschappen op 20 maart 2019

terug naar overzicht

Zondag, 10 maart 2019

20 maart aanstaande zijn er verkiezingen voor de Waterschappen. Zo ook in ons gebied voor het Waterschap Vallei en Veluwe. Als sportvissers hebben we er belang bij dat we in het waterschapsbestuur vertegenwoordigd zijn.

Ik ben Dirk Wever en vertegenwoordig de sportvisserij al vele jaren in het waterschapsbestuur van Waterschap Vallei en Veluwe. Ik doe dat via de waterschapspartij Water Natuurlijk (www.waternatuurlijk.nl).

Ik ben voorzitter van de hengelsportvereniging Hoop Op Geluk uit Nijkerk en heb uitgebreide kennis van de sportvisserij en haar belangen.

Ook nu sta ik weer op de kandidatenlijst en wil u vragen om op mij te stemmen op 20 maart  Met mijn sportvisserij achtergrond ben ik de ideale kandidaat om de sportvisserijbelangen te vertegenwoordigen.

U vindt mij op de lijst van Water Natuurlijk ( nr 9)