Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visserijkundig onderzoek in Soesterkwartier

terug naar overzicht

Maandag, 25 februari 2019

Visserijkundig onderzoek (VKO) Soesterkwartier.

Om een zo goed mogelijk beeld te krijgen van de kwaliteit en visbezetting van ons viswater hebben wij in ons visplan staan dat we jaarlijks een aantal van onze viswateren laten onderzoeken. Vorig jaar hebben we viswater onderzocht in Schothorst, Liendert, Rustenburg, De Koppel en Nieuwland .

De rapporten over deze onderzoeken kun je inzien door op de volgende  links te klikken.
           * Schothorst

Dit jaar is ons viswater in het Soesterkwartier aan de beurt

Zoals de planning nu is beginnen we omstreeks een uur of 9 met de vijver aan de Noordewierweg (Puntenburg), daarna om ongeveer 11.30 uur de singels aan de Dreef en als laatste om ongeveer 14.00 uur de vijver en watergang Vreeland .

Belangstellenden zijn uiteraard welkom.